نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فیلمی که دنیامو عوض کرد

919
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30099
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فیلمی که دنیامو عوض کرد

سلام دوستان خسته نباشید
    امیرعطا هستم 22 سالمه . تقریبا7-8 ماهی هست که با دختری دوست هستم و رابطمون خوب بود و به هم وابسته شده بودیم . یک روز یکی از دوستام درباره یک فیلم که موضوعش گی بود حرف میزد و بنظرم جالب اومد ولی من که تا قبل از این به این موضوع حتی فکر هم نکرده بودم اولش برام زیاد جدی نبود که برم همچین فیلمی رو ببینم ولی بعد از روی کنجکاوی فیلم رو دانلود کردم و دیدم . وقتی فیلم رو دیدم حس خیلی خوبی بهم دست داد و احساس کردم که واقعا دوست دارم بیشتر ببینم رفتم تو اینترنت و بیشتر سرچ کردم و نگاه کردم و واقعا هر چی بیشتر میدیدم بیشتر خوشم میومد و احساس کردم که واقعا این چیزیه که میخوام و منو خوشحال میکنه ولی نمیخواستم زیاد جدیش بگیرم و همش بخودم میگفتم که اینا فقط یک حس معمولیه و خیلیا ممکنه همچین حسی داشته باشن ولی هر روز که میگذشت فکرم بیشتر درگیر این موضوع میشد. الان در وضعیتی هستم که نمیدونم باید چیکار کنم خیلی گیج شدم و رابطم با دوست دخترم کم شده و از این بابت خیلی ناراحته و داره اذیت میشه و فکر میکنه با کس دیگه ای رابطه دارم و همش من رو تحت فشار قرار میده منم خودم از طرفی خیلی از نظر روحی بهم ریختم و نمیتونم درست فکر کنم و با هیچکس درباره این مشکلم حرفی نزدم . یک مدت بخاطر فشارهایی که روم بود تصمیم گرفته بودم دیگه به این موضوع فکر نکنم و رابطم رو با دوست دخترم قوی تر کنم ولی هیچی درست نشد . من هر روز و هر شب فکرم درگیر این قضیه ست و دیگه حتی کوچکترین حس عاشقانه ای نسبت به دوست دخترم ندارم ولی هر کاری میکنم نمیتونم این قضیه رو بهش بگم و این قصد رو هم ندارم که اذیتش کنم چون خیلی برام مهمه و تو بدترین شرایط پیشم بوده و خیلی دختر خوب و مهربونیه. مشکل اینجاست که خیلی بهم وابسته شده و دوسم داره ولی همونطور که گفتم نمیخوام ناراحتش کنم ولی واقعا دیگه نمیتونم به همچین رابطه ای ادامه بدم بنظر شما من باید چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : فیلمی که دنیامو عوض کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط amirata نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    امیرعطا هستم 22 سالمه . تقریبا7-8 ماهی هست که با دختری دوست هستم و رابطمون خوب بود و به هم وابسته شده بودیم . یک روز یکی از دوستام درباره یک فیلم که موضوعش گی بود حرف میزد و بنظرم جالب اومد ولی من که تا قبل از این به این موضوع حتی فکر هم نکرده بودم اولش برام زیاد جدی نبود که برم همچین فیلمی رو ببینم ولی بعد از روی کنجکاوی فیلم رو دانلود کردم و دیدم . وقتی فیلم رو دیدم حس خیلی خوبی بهم دست داد و احساس کردم که واقعا دوست دارم بیشتر ببینم رفتم تو اینترنت و بیشتر سرچ کردم و نگاه کردم و واقعا هر چی بیشتر میدیدم بیشتر خوشم میومد و احساس کردم که واقعا این چیزیه که میخوام و منو خوشحال میکنه ولی نمیخواستم زیاد جدیش بگیرم و همش بخودم میگفتم که اینا فقط یک حس معمولیه و خیلیا ممکنه همچین حسی داشته باشن ولی هر روز که میگذشت فکرم بیشتر درگیر این موضوع میشد. الان در وضعیتی هستم که نمیدونم باید چیکار کنم خیلی گیج شدم و رابطم با دوست دخترم کم شده و از این بابت خیلی ناراحته و داره اذیت میشه و فکر میکنه با کس دیگه ای رابطه دارم و همش من رو تحت فشار قرار میده منم خودم از طرفی خیلی از نظر روحی بهم ریختم و نمیتونم درست فکر کنم و با هیچکس درباره این مشکلم حرفی نزدم . یک مدت بخاطر فشارهایی که روم بود تصمیم گرفته بودم دیگه به این موضوع فکر نکنم و رابطم رو با دوست دخترم قوی تر کنم ولی هیچی درست نشد . من هر روز و هر شب فکرم درگیر این قضیه ست و دیگه حتی کوچکترین حس عاشقانه ای نسبت به دوست دخترم ندارم ولی هر کاری میکنم نمیتونم این قضیه رو بهش بگم و این قصد رو هم ندارم که اذیتش کنم چون خیلی برام مهمه و تو بدترین شرایط پیشم بوده و خیلی دختر خوب و مهربونیه. مشکل اینجاست که خیلی بهم وابسته شده و دوسم داره ولی همونطور که گفتم نمیخوام ناراحتش کنم ولی واقعا دیگه نمیتونم به همچین رابطه ای ادامه بدم بنظر شما من باید چیکار کنم؟
    منظورتون و از رابطه ای که نمی خواید ادامه بدید متوجه نشدم که منظورتان رابطه ای است که با فیلم های خاک برسری داشتید هست یا رابطه با جنس مخالف .

1) نداشتن حس عاشقانه :

دیدن فیلم های مبتتذل یا خود ارضایی باعث میشه شما گوشه گیر شوید بدان معنی که علاقه ای به صله رحم یا این که با دیگران رفت و آمد کنید ندارید ( بیشتر دوست دارید تنها باشید تا این که وقت خود را با چیز های دیگر بگذرانید )
    2) قوی تر کردن رابطه :

اول از همه این رابطه از اولش هم گناه بوده و هست و این که بتوانید با این موضوع کنار بیاید یا نیاید را نمی دانم. اما رابطه ای که بین دو نامحرم شروع شه رابطه ای جالب نیست و از طرف خانواده هایتان هیچ حمایتی رو در پی نخواهد داشت
    در این بابت اگر از من بخواهید قدرت شما و شیطان و خدا را برایتان مقایسه کنم به شما این جوری پاسخ خواهد داد
    اگر قدرت خدا 100 درصد باشد قدرت شیطان 99 درصد است آنگاه قدرت خود شما 30 درصد است
    اگر به خدا امید داشته باشید این مورد هم برطرف و حل خواهد شد
    اگه نه شیطان دوست همیشگی شما خواهد بود.

3) لذت گناه :

همینطور که در مورد قبلی گفتم شیطان قدرتش از خدا فقط یک ذره کمتر هست یعنی اگه یک ثانیه خیلی کوتاه از یاد خدا قافل شدی آنگاه گناه برایت لذت بخش خواهد بود ( زود گذر و سریع ) و دور شدن از این لذت سختی و صبر زیادی می خواهد و این مواردی که گفتید با دیدن این ها کنجکاو شدم و بیشتر دانلود می کردم و این ها .... همین لذت های زودگذر هستند که در سر اخر تو دل شما احساس پوچی به وجود میاورد و در نهایت همین می شود که آمار طلاق می رود بالا و زندگی تکراری میشود.

4) نمیدونم باید چیکار کنم خیلی گیج شدم:

من این مورد و یکم خوشبینانه تر می توانم نگاه کنم بدین معنی که بین لذت رود گدر و لذت واقعی گیج شده اید کدام را انتخاب کنید .

به مسجد زیاد بروید رابطه تان را با اقوام زیاد کنید هیچ گاه الکی به اینترنت نروید
    چهل روز بتوانید خود را کنترل کنید و از گناه دوری کنید تازه بذر ایمان فقط یک مقدار کمی شکوفه رده که باید مثل بقیه گل ها و شکوفه های دیگر ازش مراقبت کنید اگه نه که یا خشک میشود و یا لح میشود .

حرف آخر:

من نظرم را راجب این که قطع رابطه کنید یا نکید نمی گویم ولی اینقدر حرفایم را رک و شست و رفته گفتم که خودتان بتوانید راه صحیح را انتخاب کنید و قضاوت کنید
    ویرایش توسط Microsoft : 08-08-2016 در ساعت 03:19 AM دلیل: جا انداختن یک مطلب

3. 2 کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

سریع به مشاور مراجعه کنید تا مشکل حادتر نشده

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23774
    تشکـر
    55
    تشکر شده 78 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

کار این فیلما درست کردن اختلال در مغزهست
    هر فیلیمی یه اختلالی درست میکنه بنظرم زودتر به یه مشاوره مراجعه کنی.

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

6. کاربران زیر از Mahdipoop بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)